„Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj - kūnas ir kraujas“– V. Hugo Struktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosKorupcijos prevencija
FA „Šiauliai“ komandoje žais Darius Jankauskas
FA „Šiauliai“ komandoje žais Darius Jankauskas
2019-02-05 11:00 - fasiauliai.lt

LFF I lygos pirmenybėse planuojanti rungtyniauti FA „Šiauliai" komanda pradėjo komandos komplektaciją bei pasiekė susitarimą su šiauliečiu Dariumi Jankausku.

Nuo pat mažų dienų Šiauliuose su futbolo kamuoliu augęs D. Jankauskas tobulėjo pas trenerius Vitalijų Daniličevą ir Nerijų Kuzmicką, o vėliau išvyko tobulėti į Italiją ir Kiprą.

Grįžęs arčiau namų šiaulietis rungtyniavo Latvijos aukščiausios lygos „Jelgava" klube, o vėliau žaidė Lietuvos aukščiausioje lygoje „Šiaulių" bei Pakruojo „Kruojos" klubuose. Vėliau sekė legionieriaus etapas Lenkijos trečioje pagal pajėgumą lygoje, po praleistų metų ten šiaulietis grįžo į Lietuvą bei rungtyniavo „Kauno Žalgirio" komandoje.

Pastaruosius du metus Darius Jankauskas praleido Islandijoje, kur rungtyniavo „UMF Leiknir" klube, o tik grįžęs į Lietuvą D. Jankauskas sulaukė kvietimo į Lietuvos futsal rinktinę, o artėjantį sezoną gins FA „Šiauliai" komandos spalvas.

Taip pat Darius prisijungė ir prie futbolo akademijos „Šiauliai" trenerių kolektyvo bei dirba su mažaisiais futbolininkais.

 


Grįžti prie naujienų
Rungtynių kalendorius